Jeep customs

Volič jazdných režimov

Terrain Selector

Aplikácia vhodná pre modely Renegade a Compass s automatickou prevodovkou. Zahŕňa, dodanie a montáž voliča jazdných režimov, programovanie funkcie vo vozidle a test.

CENA: 350€

Diaľkový štart

Aplikácia vhodná pre modely Renegade a Compass. Zahŕňa, dodanie a párovanie originálneho kľúča, programovanie funkcie vo vozidle a test.

CENA: 240€

Pádla radenia f1

Aplikácia vhodná pre modely Renegade, Cherokee a Compass  s automatickou prevodovkou. Zahŕňa, dodanie a montáž pádiel radenia, kabeláže, programovanie funkcie vo vozidle a test.

CENA: 480€

Parkovací asistent PAS

Aplikácia vhodná pre modely Renegade a Compass. Zahŕňa, dodanie a montáž nárazníkov, parkovacích senzorov, panela ovládačov, kabeláže, riadiacej jednotky, programovanie funkcie vo vozidle a test.

CENA: 1450€


Adaptívny tempomat ACC/ACC+

Aplikácia vhodná pre modely Renegade a Compass. Zahŕňa dodanie a montáž širokopásmového radaru, držiaka radaru, ovládacích tlačítok volantu, kabeláže,  programovanie funkcie vo vozidle a test.

CENA: 360/1190€

Parkovacia kamera RVC

Aplikácia vhodná pre modely Renegade a Compass. Zahŕňa dodanie a montáž originálnej cúvacej kamery, housingu, kabeláže, programovanie funkcie vo vozidle a test.

CENA: 290€

START/STOP Disabled

Trvalé vypnutie funkcie start/stop vo Vašom vozidle.

CENA: 60€

Senzory mŕtveho uhla BLINDSPOT

Aplikácia vhodná pre modely Renegade a Compass. Zahŕňa dodanie a montáž radarov, držiakov pre radary, spätných zrkadiel, kabeláží, programovanie funkcie vo vozidle a test.

CENA: 790€

...pripravujeme