Jeep customs

Volič jazdných režimov

Terrain Selector

Aplikácia vhodná pre modely Renegade a Compass s automatickou prevodovkou. Zahŕňa, dodanie a montáž voliča jazdných režimov, programovanie funkcie vo vozidle a test.

CENA: 350€

Diaľkový štart + Panika

Aplikácia vhodná pre modely Wrangler,  Cherokee, Grand Cherokee, Renegade a Compass. Zahŕňa párovanie originálneho kľúča, programovanie a spustenie funkcie vo vozidle a test. 

CENA: 299€

Pádla radenia f1

Aplikácia vhodná pre modely Renegade, Cherokee a Compass  s automatickou prevodovkou. Zahŕňa, dodanie a montáž pádiel radenia, kabeláže, programovanie funkcie vo vozidle a test.

CENA: 480€

Parkovací asistent PAS

Aplikácia vhodná pre modely Renegade a Compass. Zahŕňa, dodanie a montáž nárazníkov, parkovacích senzorov, panela ovládačov, kabeláže, riadiacej jednotky, programovanie funkcie vo vozidle a test.

CENA: 1480€


Adaptívny tempomat ACC/ACC+

Aplikácia vhodná pre modely Renegade a Compass. Zahŕňa dodanie a montáž širokopásmového radaru, držiaka radaru, ovládacích tlačítok volantu, kabeláže,  programovanie funkcie vo vozidle a test.

CENA: 360/1190€

Parkovacia kamera RVC

Aplikácia vhodná pre modely Renegade, Cherokee a Compass. Zahŕňa dodanie a montáž originálnej cúvacej kamery, housingu, kabeláže, programovanie funkcie vo vozidle a test.

CENA: 390/480€

START/STOP Disabled

Trvalé vypnutie funkcie start/stop vo Vašom vozidle.

CENA: 60€

Senzory mŕtveho uhla BLINDSPOT

Aplikácia vhodná pre modely Renegade, Compass a Cherokee. Zahŕňa dodanie a montáž radarov, držiakov pre radary, spätných zrkadiel, kabeláží, programovanie funkcie vo vozidle a test.

CENA: 1280€

Plnofarebný prístrojový panel so 7" TFT displejom

Aplikácia vhodná pre modely Compass a Renegade. Zahŕňa dodanie nového prístrojového panela, montáž do vozidla, kódovanie a  test.

CENA: 760€