AlfaRomeo customs

Volič jazdných režimov

d n a RACE

Aplikácia vhodná pre modely Giulia a Stelvio od MY2017. Zahŕňa, dodanie a montáž voliča jazdných režimov d n a RACE, programovanie a spustenie funkcie vo vozidle a test.

CENA: 350€

Pádla radenia f1

Aplikácia vhodná pre modely Giulia a Stelvio od MY2017. Zahŕňa, dodanie a montáž pádiel radenia, programovanie a spustenie funkcie vo vozidle a test.

CENA: 680€

Diaľkový štart + panika

Aplikácia vhodná pre modely Giulia a Stelvio od MY2017. Zahŕňa párovanie originálneho kľúča, programovanie a spustenie funkcie vo vozidle a test.

CENA: 330€

STOP/START OFF

Modul pre automatickú deaktiváciu funkcie stop/start vo Vašom vozidle. Cena je uvedená bez montáže!

CENA: 89€

Adaptívny tempomat ACC/ACC+

Aplikácia vhodná pre modely Giulia a Stelvio. Zahŕňa dodanie a montáž ovládacích tlačítok volantu, kabeláže, programovanie funkcie vo vozidle a test.

CENA: 360€

Parkovacia kamera RVC

Aplikácia vhodná pre modely Mito, Giulietta, Giulia a Stelvio. Zahŕňa dodanie a montáž originálnej cúvacej kamery, housingu, kabeláže, programovanie funkcie vo vozidle a test.

CENA: 390€

RED Engine Start Button

Zmeňte vzhľad svojho volantu s originálnym QV štartovacím tlačidlom. Cena za samotné tlačidlo, bez montáže!

CENA: 69€

Modul CarPlay Giulia Stelvio 

Integrovaný modul, pre funkcie Apple CarPlay, Android Auto a zrkadlenie obrazovky (Mirrorlink) s možnosťou zobrazenia parkovacích a 360-stupňových kamier. Cena je uvedená bez montáže!

CENA: 499€


Plnofarebný prístrojový panel so 7" TFT displejom

Aplikácia vhodná pre modely Giulia a Stelvio. Zahŕňa dodanie nového prístrojového panela, montáž do vozidla, kódovanie a test.

CENA: 760€